عکس-منظره-عکس متحرک-طرح
نقاشی های هیتلر
یکشنبه دوازدهم مهر ۱۳۸۸ ساعت 20:55 | نوشته ‌شده به دست سیدعلیرضا شفيعي مطهر | ( )
نقاشی های رمانتیک هیتلر دیکتاتور قرن بیستم +تصاویر!!

نقاشیهای رمانتیک هیتلر دیکتاتور قرن بیستم +تصاویر!!

او که مجبور بود در خیابان ها زندگی کند، هروقت سرخورده و بی‌پول می‌شد نقاشی هایش را به توریست ها می‌فروخت و پول ها را برای...

همه هیتلر را به عنوان سردمدار قتل و جنایت می‌شناسند. اما تعداد کمی ‌از مردم می‌دانند که او نقاشی های خیلی زیادی هم کشیده و بیشتر روی گل ها، کلیساها و کشورها تمرکز می‌کرده است.
هیتلر، دیکتاتور شکست خورده در جنگ جهانی دوم، نقاشی های رنگ روغن و آبرنگ خیلی زیادی خلق کرد. علاوه بر کشتن ده‌ها میلیون نفر از مردم، مثل کشتار دسته جمعی شش میلیون یهودی، هیتلر عادت داشت گل ها و کلیساها را به عنوان مدل نقاشی خود انتخاب کند.!

رزها
 
نقاشی هیتلر
  
هیتلر قبل از این که درگیر سیاست شود چندین بار برای وارد شدن به آکادمی ‌هنرهای زیبای وین تلاش کرده و به آینده کار هنری‌اش امیدوار بود. او که مجبور بود در خیابان ها زندگی کند، هروقت سرخورده و بی‌پول می‌شد نقاشی هایش را به توریست ها می‌فروخت و پول ها را برای غذا خوردن در رستوران خرج می‌کرد.
 
کلیسای جامع در وین
 
نقاشی هیتلر

اعتبار و اصل بودن نقاشی های هیتلر اغلب به راحتی قابل تشخیص نیست؛ چرا که او به ندرت نقاشی هایش را امضا و یا اسم و تاریخ را در آن می‌نوشت. دوستش Reinhold Hanisch، نقاشی های جعلی هیتلر را در زمان سلطنتش در آلمان می‌فروخت و طوری عمل می‌کرد که هیتلر نمی‌توانست کارش را ثابت کند. وقتی هم که هیتلر جوان بود او را مجبور می‌کرد هر رزو یک نقاشی بکشد و با این کار خسته کننده ترتیبی می‌داد که خوراک و غذای جفتشان تامین شود.
 
نمونه ای از امضای هیتلر
 
امضای هیتلر

 
نمونه ای از امضای جعلی هیتلر
 
امضای جعلی هیتلر


مریم مقدس همراه با عیسی مسیح

 
نقاشی هیتلر

نقاشی مریم مقدس و کودک هیتلر باعث جنبش و شور زیادی در بین مسیحیان شد. هیتلر خودش هم مسیحی بود، اما او مسیحی‌ای بود که بدبختی و فلاکت زیادی را در خلال جنگ جهانی دوم به همراه آورد. او مسئول مرگ شش میلیون یهودی و مردمی ‌با فرقه‌های مذهبی دیگر بود.

از سری نقاشی های هیتلر که نشان دهنده اماکنی است که از سراسر اروپا کشیده است.
 
نقاشی هیتلر
 

هیتلر از مکان هایی که دیدن می‌کرد نقاشی های زیادی می‌کشید. با این حال او نقاشی های زیادی در اندازه کارت پستال از کلیساها و اماکن معروف تهیه می‌کرد که توریست ها خیلی خوب با این نقاشی ها آشنا بودند.
 
 
نقاشی هیتلر

او سبک های مختلفی را تجربه کرد؛ از کار با رنگ روغن تا آبرنگ که این موضع تحقیق درباره اصل بودن نقاشی های او را مشکل می‌سازد. درحقیقت گفته شده  تعداد زیادی از نقاشی های هیتلر که قبلا فروخته شده ممکن است جعلی باشند.
 
آرامش و امنیت خاطر صلح جویانه که در نقاشی هایش به تصور کشیده شده، کاملا با وحشیگری و جنایات او در جنگ جهانی دوم متضادند. او شاید تنها کسی باشد که این سوال را در ذهن ما ایجاد می‌کند: آیا مردی که نقاشی های رنگارنگ از گل ها و کلیساها می‌کشد، می‌تواند مسول مرگ انسان های بی گناه زیادی باشد؟!
 
نقاشی هیتلر

 خانه رنگی (آبرنگ)
امضای هیتلر قسمت پایین و سمت چپ
قیمت: 17.999.99 دلار
نقاشی هیتلر
 
قیمت: $27,999.99
 
نقاشی هیتلر
پل
نقاشی سیاه قلم از یک  پل
امضای هیتلر با علامت اختصاری A.H در قسمت پایینی سمت چپ نقاشی
 قیمت این نقاشی 17,999.99  دلار است و هنوز فروخته نشده.
 
 نقاشی هیتلر
 

نامه ای با امضای اصل و مربوط به جنگ جهانی دوم ضمیمه این نقاشی بوده و در آن نامه هم ذکر شده که نقاشی اثر ادولف هیتلر رهبر نازی‌های آلمان و در سال 1913 کشیده شده است.
چنین نقاشی هایی همراه با ضمیمه کاغذی متعلق به رایش سوم اصل بودن نقاشی را می‌رساند و بسیار نادر است.
 
نقاشی هیتلر

عنوان: گل های ارکیده سفید
نقاشی هیتلر
 
سد قدیمی
$22,999.99
 
نقاشی هیتلر
 
تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ/ مریم محب علی‌نژاد
اختصاصی سیمرغ
 
 
موضوعات مرتبط: عکس خبری

 
دیگر موارد